počet produktů: 0
cena: 0,00 CZK
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
Odběr novinek
Přihlásit k odběru
počítadlo přístupů
online: 3
dnes: 103
týden: 703
celkem: 681308
nejprodávanější produkty

O mně

O mně. ;-)

 

Jmenuji se Ilona Pavlíčková a od mala miluji různé kreativní techniky, malování, šití, drátování, háčkování...je toho tolik, že to tu těžko vše vyjmenuji a stále se přidávají další.

Svůj koníček jsem povýšila na své zaměstnání, takže se mu již pátým rokem věnuji profesionálně. Hlavně navrhuji a šiji originální oblečení, které je různě zdobené, aplikacemi, malováním, ozdobným prošíváním.. a vyrábím různé doplňky od malovaných hedvábných šátků, kravat, obrazů přes brože, čelenky, spony do vlasů, kabelky, čepice, šperky, náušnice, náhrdelníky a náramky zhotovené různou technikou.

 

Prezentuji své výrobky na módních přehlídkách a šperky na své již druhé výstavě v muzeu, tentokrát v Litomyšlském regionálním muzeu. (bližší informace naleznete na stránkách pod záložkou akce).

 

Před pěti lety jsem si otevřela tento e-shop a před čtyřmi kamenný obchod v Lanškrouně na ulici 28.října, čp.29. Nejvíce výrobků je v kamenném obchodě, některé jsou k vidění na Facebooku, kde je otevřená skupina IP original – handmade (aktuality, soutěže, novinky) a potom i stránky obchodu IP original a naleznete mne i na Fleru. Naprostá většina věcí je vyrobena pouze v jednom originále, takže většinou ani nestihnu vyfotit a umístit na internet. :-)

 

Vypomáhají mi dvě švadlenky a šijeme oblečení i na zakázku. Vyrobit se dá téměř vše, včetně ladících doplňků na přání.

 

Když tvořím pro konkrétní zákaznici, vždy promýšlím, co jí bude slušet z hlediska barev, střihu, typu, tak, aby výsledný efekt byl co nejlepší. Svoji práci dělám s láskou a nadšením pro věc a nejlepší odměnou jsou pro mne spokojené a vracející se zákaznice. :-))

 

Přeji krásný den všem. 

 

V Lanškrouně 17.5.2018