počet produktů: 0
cena: 0,00 CZK
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
Odběr novinek
Přihlásit k odběru
počítadlo přístupů
online: 4
dnes: 108
týden: 757
celkem: 635188
nejnovější produkty

Partneři

Spolupracujeme s těmito výrobci:

ADLER Czech,a.s.

 

Adler® je obchodní značkou společnosti ADLER Czech, a.s. Hlavní sídlo společnosti je v Ústí nad Labem na severu Čech. Společnosti Adler nastoupila v roce 2000 na český trh. Od okamžiku vstupu se stal Adler jedním z nejrychleji se rozvíjejících výrobců a dovozců reklamního textilu v České republice.

Společnost Adler disponuje logistickým terminálem v Ostravě - Přívoze o celkové skladové ploše 5 000 m2. Jedná se o moderní skladovou budovu v logistickém centru s přímým napojením na dálnici D1. Sklad je vybaven 2 rampami pro vykládku a 5 rampami pro nakládku zboží.

Kromě silného skladového zázemí jsou základem podnikání i snaha o nejlepší služby a velmi přísná kontrola kvality zboží.

Politikou jakosti našim zákazníkům garantujeme:

  • spolehlivost
  • flexibilitu
  • kvalitu zboží
  • individuální přístup
  • odpovědnost

 

 

Firma JOŽÁNEK byla založena v roce 2008 jako výrobce kojeneckého oblečení z kvalitní a pevné ( vysokogramážní ) 100% bavlny. Později jsme působnost rozšířili i o dětské oblečení. V současnosti šijeme oblečení ve velikostech 44-140. V roce 2011 jsme přidali do sortimentu dámská trička, která jsou střihem a materiálem s obsahem elastanu určena nejen těhotným ženám.

Sortiment šijeme nadčasový, proto kolekci co nejméně obměňujeme, a snažíme se pouze o její rozšiřování. V průběhu vývoje jsme postupně ještě lépe přizpůsobili některé střihy, aby opravdu padly dětem i ženám určené velikosti a všem typům postavy.

Sortiment neustále rozšiřujeme, novinky představujeme minimálně jednou měsíčně.

 

 

Lambeste

 

Sortiment Lambeste:
trička, polokošile, vesty, mikiny, bundy, čepice, kšiltovky

textil značky Lambeste nabízí rozsahem své kolekce zákazníkům vhodnou variantu kvalitního textilu za velice příznivou cenu. Každý rok přidáváme nové produkty a rozšiřujeme barevnici již zavedených vzorů textilu, čímž se snažíme rozšířit nabídku této značky.