O mně

 O mně. ;-)

 

Jmenuji se Ilona Pavlíčková a od mala miluji různé kreativní techniky, malování, šití, drátování, háčkování...je toho tolik, že to tu těžko vše vyjmenuji. K tomu se přidala vizážistika, takže kompletní sladěné oblečení, líčení a doplňků k dané osobnosti, začala mne zajímat psychologie barev i oblékání a kompletní osobní rozvoj.

Svůj koníček jsem povýšila na své zaměstnání, takže se mu již desátým rokem věnuji profesionálně. Hlavně navrhuji a šiji originální oblečení, které je různě zdobené, aplikacemi, malováním, ozdobným prošíváním. Vyrábím různé doplňky od šátků, tunelů, přes brože, čelenky, spony do vlasů, čepice a v poslední době hlavně šperky, náušnice, náhrdelníky a náramky zhotovené různou technikou.

 

Prezentovala jsem své výrobky na módních přehlídkách a šperky na výstavě v muzeu v Litomyšli a v Lanškrouně. V poslední době se více věnuji sociálním sítím a prezentaci obchodu a výrobků na nich.

 

Před deseti lety jsem si otevřela tento e-shop a před devíti kamenný obchod v Lanškrouně na ulici 28.října, čp.29. Před 4 lety jsem se přestěhovala do nových prostor na ulici Kozinova 115 též v Lanškrouně. Nejvíce výrobků je v kamenném obchodě, některé jsou k vidění na Facebooku, kde je otevřená skupina IP original – handmade (aktuality, soutěže, novinky) a potom i stránky obchodu IP original, naleznete mne na Fleru, na Instagramu, TikToku i Pinterestu. Naprostá většina věcí je vyrobena pouze v jednom originále, takže většinou ani nestihnu vyfotit a umístit na internet. :-)

 

Vypomáhají mi dvě švadlenky a šijeme oblečení i na zakázku. Vyrobit se dá téměř vše, včetně ladících doplňků na přání.

 

Když tvořím pro konkrétní zákaznici, vždy promýšlím, co jí bude slušet z hlediska barev, střihu, typu, tak, aby výsledný efekt byl co nejlepší. Svoji práci dělám s láskou a nadšením pro věc a nejlepší odměnou jsou pro mne spokojené a vracející se zákaznice. :-))

 

Přeji krásný den všem. 

 

V Lanškrouně 19.3.2023

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Souhlasím
Nesouhlasím